• Polski
  • English
  • Deutsch
  • русский
  • Український

Kim jesteśmy ?

Od lat 70’tych, ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć niezrównaną firmę transportową zbudowaną na fundamencie solidności, uczciwości, przyjaznej obsłudze, terminowości dostaw oraz rodzinnej atmosferze.

Początkowo budowaliśmy zaufanie klientów w zakresie przewozu towarów na terenie Polski. Jednak w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, dostosowaliśmy ofertę do potrzeb naszych Klientów. Dlatego w 1994 roku poszerzyliśmy działalność o transport międzynarodowy.

Mając na uwadze, że sukces naszych klientów jest siłą napędową firmy, nieustannie dbamy o rozbudowę floty poszerzając ją o nowoczesne ciągniki i naczepy typu chłodnie, spełniające wymagania ATP (przewozy międzynarodowe szybko psujących się artykułów żywnościowych) oraz posiadamy wdrożony system HACCAP.

Świadomość odpowiedzialności za powierzone nam towary sprawia, że od lat dążymy do doskonałości w zakresie dystrybucji. Zapewniamy transportowanym produktom odpowiednie warunki: izolowane samochody chłodnicze, wysoką higienę, stabilną temperaturę oraz bezpieczeństwo żywności.

Jeśli szukasz przyjaznej i solidnej firmy transportowej, która od ponad 40 lat troszczy się o najwyższą jakość i terminowość dostaw zapraszamy do współpracy.

Nasz cel

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów. Codziennie zdejmujemy z barków naszych Klientów problem transportu towarów i dokładamy wszelkiej staranności, aby ich przesyłki dotarły do celu na czas i w odpowiednich warunkach.

Całkowicie oddani potrzebom Klientów, każdego dnia szukamy najlepszych rozwiązań spedycyjnych, podwyższając jednocześnie naszą wydajność i obniżając koszty kontrahentów. Równocześnie dbamy, aby wszystkie powierzone nam towary były przewożone w higienicznych i bezpiecznych warunkach.

Jesteśmy dumni z bycia kompetentną firmą, dbającą o dobry interes Klienta. Wierzymy, że szybko zauważysz różnicę usług, korzystając z usług S-TRANSPORT - firmy która, zaspokoi Twoje potrzeby transportowe, dzięki wysokiej jakości usług.